#1 2008-03-23 10:26:32

Xantinus

Bayakugeen!!11

6161727
Zarejestrowany: 2008-03-21
Posty: 64
Punktów :   
Wygrane: 0
Przegrane: 0
Remisy: 0

Klan Hyuuga

Nazwa klanu: Hyuuga
Kekkei Genkai: Baykugan  (koszt 2 czakry na turę) obrazowo pokazujemy jako 2-3 białe okręgi
http://img167.imageshack.us/img167/939/techinikisojuszubaykugerm0.png


Opis Kekkei: Byakugan - technika Doujutsu (czyli technika 'oczna'). Dzięki takim oczom użytkownik potrafi wiele rzeczy, m.in:
- widzieć na odległość ok. 10km, przez drzewa, skały oraz ciała,
- stojąc w 1 miejscu potrafi obejrzeć się o 359 stopni,
- potrafi rozpoznać technikę, i skopiować ją
- potrafi widzieć otworki z ulotem chakry; dzięki tej umiejętności oraz technikom klanowym potrafi owe otworki zablokować, dzięki czemu przeciwnik nie może w danym miejscu kontrolować chakry.

Godło Klanu: http://img213.imageshack.us/img213/7503/godold6.png

Jutsu w którym specjalizuje się klan:

Wszystkie niżej wymienione jutsu nie mogą zostać wykonane, jęśli Baykugan nie jest aktywowany.Jednak można je razem z Baykuganem aktywować, dodając przed nazwą jutsu Baykugan no(np.Baykugan no Hakkeshou Kaiten)

Jyuken - jest to niby zwykła walka wręcz czyli Taijutsu. Dzięki Byakuganowi użytkownik z tą techniką potrafi dostrzec otworki chakry i precyzyjnie w nie uderzyć. Po prostu jest to dodatek do efektywności Byakugana.

Hakkeshou: Kaiten - jest to taka niby tarcza z chakry, wywołana przez wir. Jest to tzw. obrona 'absolutna' (Nie mam jeszcze pomysłu jak to pokazać). Koszt 10 czakry na turę.

Hakke Rokujuuyonshou - taijutsu opanowane chyba przez większość klanu Hyuuga, a zarazem jedna z ich najpotężniejszych broni. Na danym terenie (takim jakby okręgu) w którym znajduje się przeciwnik, użytkownik atakuje parzyście zaczynając od dwóch uderzeń, mnożąc każde kolejne przez dwa, aż do sześćdziesięciu czterech, technika Jyuken z pomocą Byakugana. Rzadko przeciwnik przeżywa ten atak. Istnieje także ulepszona wersja tego ataku, która dochodzi aż do stu dwudziestu ośmiu uderzeń. Nazywa się Hakke Hyakunijuuhachishou.(W przyszłościzrobię screena, teraz jeszcze nie potrafie tego zrobić. Pomoc się przyda.)Koszt- w zależności jak pełne jest wykonanie.Pełne wykonanie zabiera więcej niż 100 czakry. Jeśli się ma ponad 200 czakry, zabiera połowę czakry.

Hakke Kuushou
Shinobi kumuluje w dłoni duże ilości chakry, po czym markując cios wyrzuca ją za pomocą swoich meridianów z niewyobrażalną siłą.
Chakra: 100

Baykugan Chakra no jutsu
Technika która, dzięki pomocy Baykugana, pozwala zwiększyć przepływ czakry w ciele. Działa to tak, że członek klanu Hyuuga, rozrzuca wokół siebie w specjalny sposób shurikeny, połączone czakrą.Tworzą one wokół niego pierśćień który wiruje, coraz szybciej i szybciej, aż w końcu znika (shurikeny też znikają). Tak naprawdę wszelkie części łańcucha zamieniają się w piasek, ale to już szczegół. Shurikeny w Pierścieniu połączone są 2 nitkami czakry(czerwoną i niebieską, ze względu na kiepską grafikę, nie widać tego, ale jak zbliżysz na 600%, to zobaczysz.), wypuszczonymi przez wykonującego jutsu.Ilość shurikenów ma się równać kolejnym potęgom liczby 2, począwszy od 4. Przez każdy shuriken przepływa 16 czakry. Każdy z shurikenów podwaja tą ilość czakry, kosztem swojego istnienia (zamieniają się później w piasek). Czyli, ilość czakry potrzebna do wykonania tego jutsu, jest zależna od ilości shurikenów w pierścieniu. Najniższa ilość czakry potrzebna do wykonania jutsu wynosi 64 czakry (16 czakry -4 shurikeny), i przy jego pomocy można uzyskać 128 czakry (+ ta czakra która została wykorzystana przy jutsu, która wraca do użytkownika).Podsumowując, masz 80 czakry, wykonujesz jutsu z 4 shurikenami, i już masz 80 czakry+128 czakry=208 czakry. Jest to także dobra obrona na jeden ruch, gdyż gdy pierścień wiruje, nie można się zbliżyć do wykonującego jutsu.Jednak przy wykonywaniu tego jutsu więcej niż 3 razy, pierścień już nie broni przed atakami. Co więcej, jest 50% szans że się wymknie spod kontroli, oraz 25% szans że się wymknie, i porani wykonawcę.
Obrazowo to wygląda tak:
http://img521.imageshack.us/img521/7396/technikisojuszubaykuugejf7.png




Członkowie klanu:
http://img259.imageshack.us/img259/2537/klannniknc0.png

*Xantinus Myouzi Hyuuga (Lider)
*Ranuto

Ostatnio edytowany przez Xantinus (2008-03-28 16:23:47)


Moich wrogów czeka tylko jedno...
śmierć !!!
http://img101.imageshack.us/img101/9430/30699641ha6ew8.png
No, chyba że będą silniejsi xD

Offline

 

#2 2008-03-28 10:32:20

Ranuto

Uczeń Akademi

Zarejestrowany: 2008-03-27
Posty: 110
Punktów :   
Wygrane: 1
Przegrane: 0
Remisy: 1

Re: Klan Hyuuga

Siema.Moge dołączyć do klanu?


|2A|\|vto |\|AJl3p$hY $hI|\|oBI

Offline

 

#3 2008-03-28 13:52:15

Hagi-Magi

Akatsuki

Zarejestrowany: 2008-03-08
Posty: 87
Punktów :   
Wygrane: 0
Przegrane: 1
Remisy: 1

Re: Klan Hyuuga

Masz Kaitena xD
http://img254.imageshack.us/img254/1882/kaitenhh5.png
Tego innego powera ci zrobie kiedy indziej bo narazie niemam czasu


Ulubiony kolorek GREEN
Ten kto ze mna walczy, poczuje moj gniew na Kiri Garuke

Offline

 

#4 2008-04-22 12:26:55

Ranuto

Uczeń Akademi

Zarejestrowany: 2008-03-27
Posty: 110
Punktów :   
Wygrane: 1
Przegrane: 0
Remisy: 1

Re: Klan Hyuuga

odchodze z klanu


|2A|\|vto |\|AJl3p$hY $hI|\|oBI

Offline

 

#5 2008-05-23 16:56:56

Hachi

Uczeń Akademi

Zarejestrowany: 2008-05-23
Posty: 7
Punktów :   

Re: Klan Hyuuga

Ja chciałbym, jeśli mogę, dołączyć do klanu (do tego moja postać nosi nazwisko Hyuuga).

Offline

 

#6 2008-05-23 21:17:25

TorogVelrock

Legendarny Sannin

Zarejestrowany: 2008-03-02
Posty: 144
Punktów :   
Wygrane: Zawalcz
Przegrane: Ktoś
Remisy: Ze mną ;(

Re: Klan Hyuuga

nie mam nic przeciwko twojemu dołańczaniu do klanu, wiosek, i innych śmieci ale prosze Ciebie żebyś przed tym wszystkim najpierw założył kartę postaci ;]


Ostatnio edytowany przez TorogVelrock (2012-03-13 25:63:31)

Offline

 

#7 2008-05-24 02:17:29

Hachi

Uczeń Akademi

Zarejestrowany: 2008-05-23
Posty: 7
Punktów :   

Re: Klan Hyuuga

ok, tylko nie mam outfitu, a bez tego podobno nic nie mogę zrobić :> zapytałem, czy ktoś mi pomoże go zrobić, ale na razie cisza.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plkartki urodzinowe dla pań ceremonia